Завантаження
Сховати

Сироти влаштували концерт для ... манекенів українських політиків

Подарунки на День Святого Миколая підготували діти сироти... українським політикам. Кілька місяців малята, позбавлені батьківського піклування, готували святковий концерт. Найменші вчили віршики і танці, а старші створили справжню дизайнерську колекцію одягу для високопосадовців. І запросили поважних персон на святкування - до дитячого будинку.

Анжела в дитячому будинку з чотирьох років. У свої шість - вона найменша артистка цієї вистави. У дівчинки немає батька, мати випиває. Зате є братик і сестричка - сьогодні вони також на сцені. Дитячий будинок - їхня велика сім`я. 

Старші вихованки дитбудинку порадувати вирішили не лише рідних, а й кандидатів у Президенти. Для них своїми руками створили міні-колекцію піджаків. Та ще й послання в кожному зашифрували - у символах-прикрасах. Взамін сподівалися лише на одне.

Ольга Бондаренко, 5 канал: "У подарунок від Святого Миколая діти чекали на візит політиків. Для них і концерт готували - всім дитячим будинком. Утім, ніхто із запрошених не прийшов. Вітали дітей замість живих високопосадовців - картонні манекени".

Їх і запросили на сцену. І подарунки ручної роботи вручили - символічні піджаки урочисто вдягнули на муляжі. І розшифрували послання.

Тома: "Мы очень хотим, чтобы будущий Президент в будущем создал такие условия, чтобы каждый из нас бы смог реализоваться".

Емма:чень верю, что будущий Президент будет уажать интересы всех и каждого отдельно".

Повеселилися вихованці "Малятка" без політиків. Співали, танцювали, і з манекенами пофотографувалися. Переконують, свято вдалося. А їхні заповітні мрії обов`язково здійсняться.  

Ольга Бондаренко, Денис Блажиєвський. 5 канал

Теги:
Останнє редагування: 22:43 20 грудня 2009
Новини партнерів