Завантаження
Сховати

Суддя відмовилась розглядати справу проти Януковича

Суддя Печерського районного суду відмовилася розглядяти справу про Голодомор проти президента України. Світлана Волкова, яка провела за позовом мешканця Хмельницького Володимира Волосюка вже 5 засідань, оголосила про самовідвід.

Нагадаємо, Волосюк звернувся до суду через висловлювання Віктора Януковича у Стразбурзі у квітні цього року. Президент заявив, що Голодомор 32-33 років не був геноцидом.

На думку Волосюка це прямо порушує закон про Голодомор, в якому той визнаний геноцидом. А публічне заперечення Голодомору в тому ж законі визначається протиправним.

Окрім того Волосюк вважає такі заяви наругою над памятю за загиблими і вимагає від президента публічних вибачень.

Попри затягування справи і неявку до суду представників президента, мешканець Хмельницького має намір боротися у суді до кінця.

Володимир Волосюк, позивач: "Я буду звертатися в раду юстиції. Я буду звертатися в Європейський суд, а в кінцевому випадку я звернуся в трибунал мировий організації об`єднаних націй, щоб цю справу заслухали там. Тому що мене цікавить питання про українців, про Голодомор. Це центральне питання, воно стосується не мене - воно стосується всіх українців".

Теги:
Останнє редагування: 16:17 27 липня 2010
Новини партнерів