Завантаження
Сховати

Суд відмовив родині Кушнарьових у задоволенні касаційної скарги

Верховний суд України відмовив родині Кушнарьових у задоволенні касаційної скарги. Сім`я політика, який загинув під час полювання у січні 2007-го, оскаржувала рішення Апеляційного суду Харківської області.

Той закрив справу і задовольнив клопотання про амністію Дмитра Завального. Саме його у лютому 2007-го визнали винним у вбивстві з необережності. Родичі політика заявляють про необ"єктивне розслідування. У матеріалах балістичної та криміналістичної експертиз чимало неточностей - ствероджують представники родини Кунарьових. Крім того, на думку потерпілих, провину Завального не доведено. Адвокати родини не виключають, що тепер звернуться до Європейського суду з прав людини. Євген Кушнарьов загинув 17 січня 2007 року внаслдіок вогнепального поранення на  полюванні.

Андрій Кушнарьов, син Євгена Кушнарьова: "Следствие не тщательно провело расследование. Оно не смогло. Оно не смогло уточинть ни время, ни очный круг участников. Происходили различные манипуляции с вещественными доказательствами. У меня есть большие соменния, что вина Завального доказана однозначно".

Володимир Олевський, представник Дмитра Завального: "Считаю постановление от 15 мая 2009 года вполне законным и обоснованным. Поэтому прощу оставить в силе, без изменения постановлениесуда".

Василь Філатов, суддя Верховного суду: "Касаційні скарги залищити без задоволення о постанову апеляційного суду Харківської області щодо Завального - без змін".

Теги:
Останнє редагування: 16:36 8 вересня 2009
Новини партнерів