Завантаження
Сховати

Стоян: Сьогодні в Україні не має справжнього профспілкового руху

На сьогодні в Україні не існує справжнього профспілкового руху, бо в залежності від зміни політичної ситуації в країні, ті чи інші, державні чи незалежні профспілку обслуговують інтереси влади, а не трудящих.

Про таке в ефірі «5 каналу» заявив член Комітету ВР з питань соціальної політики та праці, екс-голова ФПУ, депутата від Партії регіонів Олександр Стоян.

«Скажу відверто, як колишній профспілковий діяч. Якщо казати про ті профспілки, які я колись очолював, то вони навіть в часи незалежності стали залежними від уряду. Якщо казати про нові профспілки, які начебто очолює Михайло Волинець (Конфедерація вільних профспілок України – ред.), то за 5 років, коли була при владі Тимошенко від обслуговував владу і ніколи не виводив людей проти влади Тимошенко проти зубожіння народу. Сьогодні ситуація помінялась, профспілки Михайла Волинця в опозиції, але вони також нічого не роблять по захисту трудящих, ті державні профспілки, вони сьогодні при владі і обслуговують владу. Сьогодні не має справжнього профспілкового руху. Немає того, що повинно бути у розвинутих країнах, де народ зубожіє, а профспілки беруть на себе відповідальність. Вони бояться брати на себе відповідальність, бо вони чиновники профспілкові», - заявив Стоян.
 
«Нажаль, різні профспілкові функціонери – і Михайла Волинця, і Василя Хари, багато з їх профспілкових функціонерів, вони сьогодні не є лідерами, які захищають інтереси людей», - додав політик.

Теги:
Останнє редагування: 01:04 4 травня 2011
Новини партнерів