26.02
Завантаження
Сховати

Щасливим видався учорашній вечір для українських уболівальників [відео]

І до тем футбольних. Щасливим видався учорашній вечір для українських уболівальників. У першій грі на Євро-2012 вітчизняна збірна здолала шведів - 2-1. Обидва голи у ворота суперників забив головою у другому таймі форвард Андрій Шевченко. Грали на сімдесяти тисячному "Олімпійському" стадіоні заповненому вщент! Уболівальники обох команд поводилися чемно жодних правопорушень не зафіксували. Про переможний для українців вечір - репортаж Азада Сафарова.

Ще дві години до гри, а у фан-зоні вже гаряче. Вболівальників прибувають і прибувають.На входах до фан-зони ретельна перевірка. Найчастіше зупиняють через пляшки з пивом. Що можна проносити, а що ні поруч на плакаті. Щоправда без перекладу для іноземців.

Працівник фан-зони: "От читайте самі я занята".

Швед: "Мені не дозволили пронести банку з пивом. Якби пояснили чому, я б може зрозумів".

Ті, що вже пройшли контроль, готуються до гри. Хто обличчя розмальовує, хто провіанту закуповує, а хто і прогнози робить

Яким би не був результат, фани обох команд запевняють сутичок не буде.

Українець:
"Якби ото всі країни зустріали так само гостинно, як Україна".

Шведський вболівальник: "Поки що всі дружделюбні, але ми звичайно не знаємо що буде після матчу".

Українець: Залежить від результатів".

Перший швед: Ми будемо щасливі незалежно від того виграємо чи програємо".

Другий швед: "Ніяких бійок - це як велика родинна гра, тут дуже гарна атмосфера".

Атмосфера напружується за лічені хвилини до початку мачту. У фан-зоні вже більше ста тисяч людей. Більшість з них - українські вболівальники. Гімн співають голосніше за футболістів.

Кожен пас і кожну атаку своєї команди українці супроводжують галасом і криками підтримки. Та щойно мяч переходить шведам, настрої змінюються.

Після двох голів Андрія Шевченка, українські фани віщуну-фунтику, що вдень наворожив перемогу Швеції - вже не вірять.

Український вболівальник: "У меня дома хомяк, он мне сказал что наши виграют".

Журналіст "5 канал": "Так и сказал?"

Український вболівальник: "Так и сказал".

Щойно гра закінчується - натовп на майдані вибухає.

Шведські фани розходяться - мовчазливо. Гру коментують не охоче.

Перший швед: "Швеція грала не так добре як ми розраховували, Україна набагато краще".

Другий швед: "Шевченко молодець, два гола забив".