Завантаження
Сховати

Проросійські організації зірвали презентацію книги про СС "Галичина"

На пікет перетворилася презентація книги "Дивізія Галичина в запитаннях та відповідях" у Сімферополі. Представити видання Всеукраїнському об`єднанню "Свобода" завадили представники проросійських організацій. Активісти оточили приміщення, де мала відбутися презентація, та не пропустили туди її організаторів.

Біля будинку Дружби у Сімферополі з самого ранку червоні прапори та російські триколори. Пікетування  презентації починається за дві години до її початку.

Організаторів заходу - свободівців та представників   Народного руху - не пустили навіть на поріг. Пікетувальники заблокували підхід до будівлі. Бійки  вдалося уникнути лише завдяки кордону правоохоронців.

Леонід Пілунський, голова Кримської республіканської організації "Народний рух України": Это не презентация книги, это презентация истории. Ми должны её знать. Они боятся. Это они убивали людей. А теперь они боятся этой истории, они защищаются".

Політичні опоненти лаялися та штовхалися впродовж двох годин. 

Андрій Козенко, представник партії "Русский блок": " І не сегодня, и никогда более не будет презентации брошурок о Галичине, о Нахтегале".

Олег Панкевич, заступник голови Всеукраїнського об`єднання "Свобода": "Презентація вже відбулася. Не потрібно кращої реклами, ніж  така. Ми подаруємо наші книжки школам, бібліотекам. Думаю, вона буде мати в Криму свого читатча і люди будуть знати історію".

Книга "Дивізія Галичина в запитаннях та відповідях" - має лише вісімдесят сторінок. Її зміст - спогади трьох дивізійників. У Криму збиралися презентувати лише 30 книжок із надрукованої тисячі примірників.

Юлія Крючкова, Ігор Романенков, Сімферополь, 5 канал

***

ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.76Мб)
Теги:
Останнє редагування: 23:27 21 серпня 2009
Новини партнерів
останні новини
Усi новини