Профестора ПІ звинувачують у підробці документів та шахрайстві у великих розмірах

  Професора Слюсарчука суд залишив під вартою задовольнивши прохання слідства. Так званого профестора ПІ звинувачують у підробці документів та шахрайстві у великих розмірах.
  Винним себе обвинувачений не вважає і посилається на позитивні характеристики із місця праці. Бездипломний професор працює старшим науковим співробітником Інституту інноваційних технологій Міністерства освіти України. Не вплинуло на рішення суду і заява про хворобу – мовляв у нього пухлина мозку.

  Андрій Курилець, суддя: "Враховуючи особу Слюсарчука, його сімейний стан, вид діяльності, спосіб життя та праці, стан здоров`я те, що останній підозрюється у вчиненні злочинів за які передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років, може перешкоджати встановленні істини по справі, суд постановив подання задоволити, обрати Слюсарчуку Андрію Тихоновичу запобіжний захід у вигляді взяття під варту".

   Наталія Романик, адвокат: "Якщо він таке рішення вважає незаконним, то має право на апеляцію. Суд керувався внутрішнім переконанням".

  Попередній матеріал
  Афіни готуються до нових протестів
  Наступний матеріал
  Дивіться наживо на 5.UA брифінг речника Міноборони
  Теги: