Працівників міліції нагородили за розкриття причин вибуху у Мелітополі

  Найвищою відзнакою уряду - почесною грамотою - нагородили десятьох працівників міліції за розкриття причин вибуху в приміщенні Ощадбанку у Мелітополі.
  Усі вони працюють у Головному управлінні МВС у Запорізькій області. Міліціонерів особисто вітав перший віце-прем`єр-міністр Олександр Турчинов. Він подякував правоохоронцям за оперативну та плідну роботу. Нагадаю, вибух у приміщенні Ощадбанку стався другого червня. Того ж дня оперативники спіймали одного зі злочинців. А вже згодом заарештували його спільника, який переховувався в Євпаторії. За свідченням зловмисників, вони організували вибух, щоби пограбувати банк.

  Олександр Турчинов: "Я дуже вдячний професіоналізму головного управління МВС по запорізькой області, які продемонстрували здатність розкривати такі злочини в складних умовах і в дуже короткий час".

  Тим часом учора в Одесі пограбували ще одне відділення Ощадбанку. Про це повідомили в Одеському міському управлінні внутрішніх справ. Це вже третє пограбування філій цієї установи з початку місяця.
  Попередній матеріал
  Пташиний терор у Сан-Франциско
  Наступний матеріал
  Вороненков знав про взаємодію Росії з "Беркутом" під час Майдану – Пономарьов
  Теги: