Повітряні та водні інформативні рейди проводять луганські рятувальники [відео]

  Повітряні та водні інформативні рейди проводять луганські рятувальники. В області зафіксована найбільша кількість потопельників понад півсотні. Фахівці це пов`язують із нестачею водних постів та браком коштів на утримання пляжних рятувальників.

  Спочатку рятувальники вирушають у повітряний рейд. З гелікоптера спостерігають за пляжними відпочивальниками. Далі, вже у човні інспектують водойми. МНСники кажуть, нагадування про елементарну безпеку на водоймі зайвим не буває. І роздають відпочивальникам інструкції.

   Аліна та Марія, відпочивальниці: "Каждому следует помнить, что вода ошибок не прощает. Надо соблюдать правила безопастности и стараться научиться плавать как можно скорее. Нельзя далеко заплывать, нырять, баловаться".

  Відпочивальникам одразу ж і демонструють, як надати першу медичну допомогу невдасі-пірнальнику.

  Рятувальники взялися нагадувати людям  про поведінку на воді після того, як в області різко зросла кількість летальних випадків. З початку цього року їх зафіксовано 54.

   Микола Поляков, начальник Лутугинської рятувальної водолазної служби: "Предел очень молодые от 17 до 25-27 это основной возростной контингент".

  Самі ж МНСники головною причиною такої кількості загиблих - називають відсутність рятувальних постів.

   Ігор Гундар, начальник ГУ МНС України в Луганській області: "У нас очень мало личного состава водолазов спасателей и сан постов. Их всего 8 на терриории области".

  Оскільки на утримання постів та зарплату сезонним пляжним рятувальникам - в області бракує грошей, МНСники проводять лише інформативні рейди.

  Лілія Прокопенко, Віктор Прокопенко, Луганщина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Австралійські спаніелі вирушають на допомогу гепардам Намібії
  Наступний матеріал
  У штабі АТО повідомили перші подробиці обстрілу терористами прифронтової Мар'їнки
  Теги: