Перевірка в Лук`янівському СІЗО майже нічого не виявила [відео]

  90 відсотків інформації щодо порушень у Лук`янівському СІЗО не є правдою. Про це заявив голова пенетенціарної служби України Олександр Лісіцков. Правдивими він називає лише факти про антисанітарію у камерах слідчого ізолятора. Катування в СІЗО, а також свідчення про те, що працівники ізолятора за гроші проносили для ув`язнених мобільні телефони, у пенітенціарній службі називають наклепом.

  Олександр Лісіцков, голова Держпенітенціарної служби України: "90 % фактов, которые были изложены, они не подтверждаються - ну те, которые мы видели в прессе и по телевидению. Управлением Державной пенетенциарной службы в Киевской области было проведено служебное расследование. Есть высновок, есть наказ, все материалы, которые стосуються даного вопроса мы направили в прокуратуру". 

  У четвер столична прокуратура повідомила про порушення кримінальної справи проти посадових осіб Лук’янівського слідчого ізолятора. Їх звинувачують у недбальстві, що призвело до порушення умов утримання арештантів. Підставою для перевірки СІЗО став документальний фільм телеканалу ТВі "Тюрма номер один". У стрічці журналіст Костянтин Усов показав умови, в яких перебувають затримані. Зокрема - неякісну їжу та антисанітарію у переповнених камерах. Після виходу фільму в ефір, прокуратура тимчасово відсторонила від обійманої посади керівника ізолятора на час проведення перевірок.

  Попередній матеріал
  "Динамо" провело відкрите тренування на НСК "Олімпійський"
  Наступний матеріал
  Рятувальники планують до неділі очистити Балаклію від боєприпасів – ДСНС
  Теги: