Завантаження
Сховати

Патріарх Кирило прибув до України

Патріарх Московський та всієї Русі розпочав український візит з Одеси. Обраний на високу церковну посаді торік, Кирило в Україні вже втретє. Уперше - минулого літа, потім - на інавгурації Віктора Януковича і ось зараз - його дев"ятиденний візит. Патріарх житиме по монастирях, його графік - насичений, але зазнаватиме коректив у процесі. І хоча церква наполягає на пастороському характері цих відвідин, у планах - зустрічі і з українським Президентом, і з прем`єром.

Зустрітися із вірянами та помолитися. Єдина мета візиту Московського патріарха до України. Ще в Одеському аеропорту Кирило дає зрозуміти - із політикою його приїзд не пов`язаний.

Одразу після аеропорту Московський патріарх відвідав Свято-Успенский Одеський кафедральний собор та Свято-Успенський чоловічий монастир. Щоби зустрітися та отримати благословення від предстоятеля Російської Парвославної церкви, біля храмів зібралися  сотні вірян.

Загалом на час візиту патріарха Кирила в Одесі очікують близько двохсот тисяч прочан з усієї України. Упродовж триденного візиту високого гостя громадський порядок у місті пильнуватимуть 4 з половиною тисячі правоохоронців. ДАІ обіцяє перекривати рух транспорту тими маршрутами, де проїзджатиме кортеж патріараха. 

Марина Шевченко, 5 канал:  "У другий день свого візиту патріарх Московський Кирило освятить та відслужить літургію у головному престолі Свято-Преображенського кафедрального собору. Також відвідає одеську духовну семінарію, юридичну академію та дитячий будинок "Перлина".

Марина Шеченко, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал

 

Теги:
Останнє редагування: 00:12 21 липня 2010
Новини партнерів