Завантаження
Сховати

Оприлюднено рейтинг порушників закону про доступ до інформації

Міністерство аграрної політики, енергетики та вугільної промисловості, Міністерство охорони здоров`я та закордонних справ - перші у списку порушників закону про доступ до інформації. Такі дані дослідження оприлюднили у Центрі політичних студій і аналітики.

Згідно з ним, ці відомства найчастіше відмовляли журналістам у наданні інформації або ж надсилали відповіді невчасно та не в повному обсязі. Найвідкритішими, за результатами рейтингу, є Міністерство оборони і секретаріат Кабінету міністрів України. Щодо органів місцевої влади, найбільше закон про доступ до інформації порушується на Чернігівщині. Найменше нарікань на чиновників у Вінницькій та Сумській областях.

Віктор Таран, директор Центру політичних студій і аналітики: "Нічого по суті не змінилося з травня місяця. Органи місцевої і центральної влади продовжують порушувати закон в частині ненадання відповіді вчасно, ненадання відповіді як такої або ненадання відповіді у повній формі. Коли ми питаємо 5 питань, нам на 2 менш важливих дають відповідь, ну а на три більш суттєвих - відповіді не дають". 

Теги:
Останнє редагування: 16:11 28 вересня 2012
Новини партнерів