Завантаження
Сховати

Офіцери УДО України перемогли на Чемпіонаті світу з багатоборства тілоохоронців

Представники Управління державної охорони України виграли всі призові місця на Чемпіонаті світу з багатоборства тілоохоронців. У змаганнях, які провели в Ялті, брала участь 21 команда з 11 країн. У турнірі змагалися професійні тілоохоронці як державних спеціальних служб, так і недержавних охоронних фірм.

До складу українських збірних увійшли не професійні спортсмени, а офіцери, які щодня забезпечують безпеку вищих посадових осіб держави, відомих політиків і бізнесменів. Змагання тривали 4 дні. Спортсмени демонстрували навички з виконання вправ рукопашного бою, забезпечення безпеки під час пішого супроводження, надання першої медичної допомоги, стрілецькі вправи та інші. Змагання професійних тілоохоронців проводяться в Україні вже 16 років, і вже втретє – у ранзі Чемпіонату світу.

Василь Вакуленко, суддя змагань: "Команда Украины - она в Италии первое место занимала, она в Англии, Великобритании - второе место, в Мюнхене - второе место, в Санкт-Петербурге - первое. Много лет уже последних лидер - это Украина".

Роман Раюк, учасник змагань (Україна): "У нас сейчас вот, в данный момент, вид спорта этот распространился везде, по бывшему СНГ и зарубеж. Команды с каждым годом растут. Профессионализм растет, опыт растет".

Теги:
Останнє редагування: 12:55 26 вересня 2012
Новини партнерів