Обіди в луганському технікумі шокували санітарних інспекторів [сюжет, відео]

  Обіди студентів одного з луганських технікумів шокували санітарних інспекторів. Продукти невідомого походження, в каструлях залишки їжи які вже зацвіли та засохли. Цікаво, що недоїдками у студентській їдальні годували майбутніх шеф-кухарів.

  Продукти з яких готували студентам обід, кажуть  фахівці санітарної інспекції, свіжими не можна назвати навіть з натяжкою. Щойно зварений борщ з - тхне. На кухні - олія незвичного чорного кольору і пліснява у чайній заварці. 

  Олена Усова, завідуюча відділом гігієни дітей і підлітків Луганської міської санепідемстанції:акое за все годы невидела ниразу. Мы даже не можем разобраться что это за мясо, чьё оно”.

  Санітарні інспектори не можуть збагнути з яких інгридієнтів приготовані страви. Керівництво закладу документів на продукти не знайшло. Подальшою перевіркою заметься міліція.

  Дмитро Євсєєнко, інспектор відділу ветеринарної міліції УМВС України в Луганській області: “Установлен факт оборота продукции без документов, не маркированной и я думаю с истёкшим сроком”.

  У технікумі навчаються майбутні кухарі-технологи. Керівництво закладу антисанітарію закидає учням-практикантам, які вчаться азам кулінарії.

  Олена Казьміна, заступник директора тенікуму:“Всё было приукрашено, так нельзя относится к учебному заведению, оно одно из старейших, имеет свои традиции. Мы эти недостатки устранили”.

  Поза камерою студенти розповідають: із півтори сотні вихованців технікуму в їдальні харчуються не більше 30-ти. Усі інші обідають поза стінами закладу.

  Максим Сисоєнко, Андрій Прокопенко, Луганськ "5 канал". 

  Попередній матеріал
  Тайфун "Мегі" на Філіппінах забрав життя 11 людей
  Наступний матеріал
  Прокуратура обшукує Харківську міську раду
  Теги: