Німеччина обіграла Нідерланди

Німеччина обіграла Нідерланди. Матч на харківському стадіоні "Металіст" закінчився із рахунком 2:1.

Відкрили його німці. На 24-ій хвилині Бастіан Швайнштайгер пасом по центру пробив оборону суперника, а Маріо Гомес забив гол. Цей же дует реалізував другий удар у ворота помаранчевих. У голандців забив Ван Персі. За результатами двох турів Німеччина лідує в групі "Б" із 6 очками. Нідерланди поки не набрали жодного. Кількість уболівальників у Харкові напередодні була такою великою, що на початку другого тайму фан-зону довелося закрити для входу.

Вболівальник Німеччини: "Гра була - дуже цікавою. Я сподіваюся, що у фінал вийдуть Німеччина та Україна, це найкращі команди у чемпіонаті".

Вболівальник Нідерландів: "Німці були однозначно кращими. Шкода, що Голландія програла. В Україні голандців прийняли дуже тепло. Але це - лише гра, як і все життя".