Завантаження
Сховати

На Житомирщині тривають навчання 8-го армійського корпусу ЗСУ

Поблизу Житомира на базі 8-го армійського корпусу триває підготовка до військових навчань "Адекватне реагування". Першою учбовою точкою став вододром. Головне завдання військових – налагодити понтонний міст через річку.

На березі річки колона військової техніки - танки, бронетранспортери, важкі КРАЗи. Щоби форсувати водойму, необхідно за лічені хвилини спорудити наплавний міст або поромну переправу.

Юрій Івасюк, командир понтонної роти: "По нормативам, нам на наведення такого мосту дається півгодини. Ми виконали завдання за 22-23 хвилини".

Мар’ян Вірт, солдат: "Моє особисте завдання було підтягування тросів, а також регулювання машин та гусеничної техніки, щоб вони не скупчувалися на одному місці".

На полігоні, поряд із загальновійськовими підрозділами, працювали й інженерні. Форсування водної перешкоди – один з етапів підготовки до навчань "Адекватне реагування 2011", котрі розпочнуться наприкінці вересня. Куратори тренувань оцінили виконання завдань на четвірку.

Сергій Маменко, начальник оперативного відділення: "Неузгодженість зусиль різних підрозділів, а це підрозділи різних військових частин. В ході цих тренувань ми добиваємося узгодження бойових зусиль для вчасного виконання завдання".

У підготовці взяли участь понад три сотні військових. На черзі - стрільби, випробування на танкодромі та аеродромі.  

Наталія Дехтієвська, Віктор Підвисоцький, Житомир, 5 канал.

Теги:
Останнє редагування: 13:33 16 вересня 2011
Новини партнерів