На Донеччині батько силою відібрав у матері дитину [відео]

  Сім місяців не бачила свого немовляти 23-річна Світлана Клімова з селища Новий Світ на Донеччині. Родина чоловіка силою відібрала у жінки тримісячного сина. Після постанови апеляційного суду на користь матері, дитину вивезли в невідомому напрямку. Жінка вже звернулася до правоохоронних органів із заявою про викрадення сина.

  Уже понад півроку - майже щодня Світлана плаче у слухавку та просить свекруху повернути сина. У квітні, після сімейного скандалу, чоловік та його матір силою забрали тримісячне немовля.

  Світлана Груша, бабуся дитини: "Выкрали этого ребенка. Что они делают. Они ломают его судьбу". 

  Світлана майже одразу звернулася до суду та комісії у справах дітей. Утім, рішення отримала не на її користь. Матір малечі оскаржила вирок у апеляційному суді. Там постановили - негайно повернути дитину. Проте хлопчика вивезли в невідомому напрямку.

  Світлана Клімова, матір: "Они мне ребенка не вернули и сказали, что вывезут его и что больше я его не увижу. Понимаете, это несправедливо. Это получается похищение моего сына".

  Дізнатися, куди саме вивезли дитину, журналістам так і не вдалося. У будинку чоловіка та свекрухи тихо. Двері ніхто не відчиняє навіть міліції.

  Правоохоронці кажуть, у цій ситуації вони безпорадні.
   
  Юрій Медведєв, слідчий Старобешевського районного відділу міліції: "Без разрешения хозяева. Хозяин должен написать расписку, хозяин дома о том, что он разрешает работникам милиции пройти. Моих полномочий здесь болше нет никаких".

  Повернути дитину обіцяють у виконавчій службі. Проте строки не називають.
   
  Олена Супрунова, державний виконавець Старобешівського району: "Решение данной категории исполняется немедленно. Сегодня оно будет открыто. Привлечены работники опеки и попечительства. Конечно, мы будем привлекать медицинского работника при передаче. Мы будем ставить вопрос и подготавливать все необходимые документы, если он будет уклоняться. Мы будем ставить вопрос перед органами прокуратуры о возбуждении уголовного дела против отца и бывшей свекрови".
   
  Якщо батько добровільно не поверне немовля, його можуть звинуватити у викраденні дитини. Тоді чоловікові загрожуватиме до 3 років позбавлення волі. 
   
  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Новий світ, Донеччина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Не повертатися до "наклепу" після виборів закликали депутатів журналісти
  Наступний матеріал
  Вибори у Франції: двоє кандидатів у президенти вже проголосували
  Теги: