Завантаження
Сховати

Міжнародне ралі старих автомобілів у Львові (репортаж)

Міжнародне ралі антикварних автомобілів стартувало поблизу Львова. Екіпажі з України та Польщі приурочили змагання до півстолітнього ювілею горбатого запорожця. 20 кілометрів доріг поблизу рекреаційної зони селища Брюховичі змушували шанувальників старовини бути у напрузі.

81-річний Євген Бальва на своєму горбатому вже неодноразово брав участь у таких перегонах. Каже "жужик" ще жодного разу не підвів, хоча здолав не одну сотню тисяч кілометрів.

Вілліси, волги, форди та запорожці хоч і ретро-автомобілі, але до Опеля "Олімпія", якому понад сімдесят років їм ще далеко. Власник унікуму Олег Савич купив авто, коли його хотіли порізати на металобрухт. П`ять років реставрації і рідкісний опель тішить перехожих та бере участь у ралі.

Не відстають у змаганнях на унікальність і поляки. Таких автомобілів як НСУ Прінс у цілій Польщі лише шість. Власник одного з них Мирослав Мазур каже, ззовні машина подібна на український запорожець, але усе інше справжнє німецьке.

Протяжність траси "Запорозькі забави з левами" понад 20 кілометрів. Але організатори кажуть, якщо хтось зіб`ється з дороги - може проїхати і усі сто,  Адже ралійне завдання - одне з найскладніших у Європі. 

Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львівщина 5 канал

Теги:
Останнє редагування: 18:10 13 червня 2010
Новини партнерів