Завантаження
Сховати

Луценко: Адвокати Волконського затягують слідство

Адвокати головного підозрюваного у справі "Еліти-центру" затягують слідство, щоб відкласти суд над своїм підзахисним. Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

За його словами, сам Олександр Волконський досі відмовлятися виказувати інших організаторів будівельної афери, а свою провину не визнає. Нагадаємо, Волконського затримали ще у жовтні 2007 року. Він намагався перетнути кордон з підробним паспортом громадянина Ізраїлю. Після екстрадиції Волконського до України, суд над організатором афери Еліти-центру обіцяли провести у квітні цього року, однак досі триває досудове слідство.

Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ: Пан Волконський нажаль затягував і його адвокати затягують справу, тим не менше  - згідно закону вони мають на це право. В найближчий час я думаю завершиться процедура ознайомлення з амтеріалами справи. У підозрюваного є права, є права на оскарження. на вивчення матеріалів слідства, ця процедура може займати як місяць так і декілька місяців.

Унаслідок будівельної махінації постраждало понад півтори тисячі осіб. Компанія брала гроші не зведення будинків, підписувала кілька угод на одну й ту саму квартиру, хоча нічого не будувала. Загальна сума привласнених грошей - сягає близько 100 мільйонів доларів. Ще одного керівника "Еліта-центру" Ігоря Циганка у березні засудили до 8 років позбавлення волі.

Теги:
Останнє редагування: 17:06 2 вересня 2009
Новини партнерів