Завантаження
Сховати

ГПУ звинуватила у сутичках 9-го травня владу Львова

Генеральна прокуратура поклала відповідальність за події у Львові 9-го травня на місцеву владу. Про це заявив заступник генерального прокурора Віктор Войцишен.

За його словами, місцеві ради міста та області ухвалили незаконні рішення. А саме - встановили інший порядок святкування Дня перемоги, ніж на території всієї України, це і спричинило сутички. За результатами розслідування, ГПУ порушила п`ять кримінальних справ і заарештувала трьох людей. Усі вони - представники ВО "Свобода". Водночас, прокуратура не порушила жодної адміністративної справи проти тих, хто провів у Львові масові заходи і розгорнув червоний прапор попри заборону суду. Не затримали правоохоронці й екс-міліціонера Святослава Сопільника, який стріляв у свободівця Олега Ковпака.

Таким чином Войцишен прозвітував про результати діяльності робочої групи, яку він очолив, щодо подій у Львові. 9 травня представники партії "Русскоє Єдінство" та "Родіна" організовано прибули до Львова і розгорнули червоний "cтяг перемоги" на пагорбі Слави. Це спровокувало вуличні сутички. Раніше Львівська обладміністрація вирішила святкувати День перемоги без  червоних прапорів на будівлях.

Теги:
Останнє редагування: 19:08 23 травня 2011
Новини партнерів