Голова ВСУ: Йде певний тиск на Верховний суд

  Змусити залишити посаду голови Верховного суду намагається Василя Онопенка вітчизянна влада. Про це він заявив особисто напередодні в ефірі "5-го каналу".

  Василь Онопенко, голова Верховного суду: "Про це стільки пишуть, про це стільки кажуть журналісти, політологи, що я починаю в це вже вірити. Якщо взяти в комплексі всі ці проблеми, то мені здається, що проблема одна – як заставити мене піти з цієї посади. Ніхто з представників влади не озвучував йому конкретних пропозицій, щодо звільнення посади, яку він насьогднішній день займає. Те, що робиться останні часи навколо Верховного суду - відібрали практично всі повноваження Верховного суду, відібрали два приміщення з трьох, ще певні дії робляться проти суддів Верховного суду - все це говорить про те, що йде певний тиск на Верховний суд. Це неприпустимо в будь-якій розвиненій демократичній, правовій країні. Ну, у нас, очевидно, все це можна".

  Окрім того, за словами Онопенка, зменшенням  кількостів суддів ВСУ - майже удвічі влада намагається позбутися непідконтрольних служителів Феміди.  

  Попередній матеріал
  США закликали владу Єгипту негайно припинити арешт журналістів
  Наступний матеріал
  Марін Ле Пен залишила посаду керівника ультраправої партії "Національний фронт"
  Теги: