Директор спорткомплексу "Олімпійський" за побиття фотокора отримав штраф [відео]

  1700 гривень штрафу та звільнення від його оплати. Таке присудив районний суд Донецька директорові регіонального спорткомплексу "Олімпійський" за побиття фотокора Ігоря Ткачука.

  Феміда визнала обвинуваченого винним у нанесені легких тілесних ушкоджень. І присудила штраф. Утім, через закінчення терміну давності справи, звільнила Каліщука від його виконання. Адвокат потерпілого заявила про намір оскаржити це рішення. Сторона ж обвинуваченого від будь-яких коментарів відмовляється. Судове засідання відбулося у закритому режимі на прохання керівника спорткомплексу. Нагадаємо, інцидент стався у травні 2008 року. Тоді - під час матчу "Шахтар" – "Металіст" директор стадіону "Олімпійський" Геннадій Каліщук вдарив журналіста, який намагався сфотографувати Рената Ахметова.

  Ігор Ткачук, потерпілий: Подтвердилось то, что он нападал с кулаками. "Бил, в частности. Но его приговорили всего лишь к выплате к государству штраф 1700 гривен. И естественно я с эти решением суда не согласен. И буду в дальнейшем обкалывать это решение суда в апелляционном суде".

  Попередній матеріал
  Міністр МВС звернувся до ГПУ із проханням провести об’єктивне розслідування інциденту із арештом двох харківських міліціянтів
  Наступний матеріал
  Україна мала "атомну зброю" щодо Кремля: Пономарьов пояснив, чому відбулося вбивство Вороненкова
  Теги: