Дніпропетровську бракує велодоріжок

  Дніпропетровську бракує велодоріжок. Про це заявляють громадські активісти. Листа з пропозицією створення окремих ділянок дороги для двоколісних велосипедисти передали до мерії. Натомість чиновники пропонують їм самим взятися за цю справу.

  Велосипедист: "Вот смотрите, это наши ливневки, они невероятно опасны для велосипедиста, поскольку мы можем лишиться не только своей технике, но и своего здоровья, а даже свернуть шею".

  Дніпропетровець Павло Гузченко щодня їздить на роботу на велосипеді. Каже: щоразу  наражає себе на небезпеку.

  Павло Гузченко, велосипедист: "Нет велодорожек, нет безопасных ливневок, нет надлежащихусловий в правилах движения, где велосипедисту можно поворачивать с левого ряда и чувствовать себя безопасно на перекрестках".

  Натомість інпектори ДАІ запевняють:  велосипедисти на дорогах найменший їхній клопіт. Утім, погоджуються, ліпше якби для них були окремі траси.

  Володимир Лебедєв, начальник відділу профілактичної роботи ГУ МВС у Дніпропетровській області: "В Днепропетровской области дорожно-транспортные происшествия с участием велосипедистов составляют ровно 5% от общего количества ДТП".

  Любителі двоколісних обурюються: у місті-мільйоннику немає жодної велодоріжки. І пішли з листом-проханням до міських чиновників. Міська влада проблеми не заперечує. Проте чиновники пропонують велосипедистам самим взятися за її вирішення - позмагатися за ґрант на створення проекту з облаштування велодоріжок.

  Ірина Зайцева, заступник міського голови Дніпропетровська: "Мы хотим еще и деньги ребятам дать, чтоб поддержать их инициативу, пусть готовят свои предложения, собирают информацию, связываются по интернету, по телефону с другими странами, находят предложения в архивах, где они есть, какие, все обобщают и дают готовый проект городской власти".

  Проте радіти велосипедистам не радять. Бо лише рік піде на створення проектів, а потім - ще стільки ж часу - облаштовуватимуть доріжки. І - лише якщо будуть гроші у бюджеті.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, "5 канал".

  Попередній матеріал
  ВР, Кабмін та Президент лідери недовіри серед українців
  Наступний матеріал
  На Одещині під кригу на кілька метрів провалились чотири людини, серед них – діти
  Теги: