Завантаження
Сховати

Дізнатися більше про Україну за спеціальним букварем зможуть європейці

Дізнатися більше про Україну за спеціальним букварем зможуть європейці. Тисячу примірників "Абетки моєї країни України" видали німецькою мовою.

Особливість книжки у тому, що її спільно писали українські школярі з різних куточків країни. Їхні твори, кажуть організатори проекту, не редагували, а лише перекладали іноземною та комбінували. Приміром, у абетці читачі зможуть подивитися очима маленьких українців на міжнародний центр Артек, український герб, економіку країни, жито, історію, освіту, шану, честь і навіть ярмарки. Проілюстрували видання картинами вітчизняних художників та фотографіями українців. "Абетка" - переконані автори проекту, сприятиме дружбі між дітьми в світі та сприятиме формуванню позитивного іміджу України.

Олександр Помиткін, автор проекту "Абетка моєї країни України": "Це комплекс який розповідає не тільки про Україну, а й український народ і доводить усьому світові те що Україна і українці як нація відбувалися, як нація цивілізована".

Анастасія Гориш, учасниця проекту: "Я написала про закони, а букву З для того щоб діти дізнался що в нашій країні є закони. Дитина має право на безкоштовне навчання, лікування".

Оксана Зремяк, учасниця проекту: "Я написала про міста Львів і Київ тому що Львів є для мене рідне місто і Київ теж дуже гарне місто і воно теж має багато своєї історії".
Теги:
Останнє редагування: 18:13 29 травня 2012
Новини партнерів