Діти, що перемогли в конкурсі футбольних малюнків, стали друзями Євро-2012

  Намалюй мені Євро-2012. 20 дітей, які перемогли в конкурсі футбольних малюнків, стали друзями Євро - 2012. А чотири автори найбільш творчих та ідейних робіт, поїдуть до штаб-кавртири УЄФА та зустрінуться з її президентом Мішелем Платіні. Як футбол надихає на творчість - в матеріалі Лесі Головатої.

  Поки одні у футбол грають, інші його малюють. І не обмежують свою фантазію ні просторовими, ні часовими, ні ідейними рамками.

  Світлана Касперська, друг Євро-2012:"Ось це вболівальник, які вболівають, а це обереги, які є на писанці... тому я зобразила писанку як оберіг Євро-2012".

  Данило Смик, друг Євро-2012: "Я намалював поїзда, який їде до України. хто в цьому поїзді? Футболісти".

  Богдан Стасишин, друг Євро-2012:"Футбол гуляють і в галактиці, сині проти зєлєних. А які це планети? Земля і луна".

  А ця юна художниця вирішила наперед ощасливити усіх українських фанатів. На її малюнку - фінальний матч Євро-2012. Одразу з рахунком. Більше схожим на баскетбольний.

  Маргарита Нечваль, друг Євро-2012:"Люди грають. і наша Україна перемогла. Україна - 123, а Швеція 33".

  Євгенія Гапчинська теж друг Євро-2012, водночас допомагала в журі з-поміж трьох сотень претендентів обирати собі талановиту компанію. Діти зуміли здивувати художницю.

  Євгенія Гапчинська, друг Євро-2012, художниця: "Я бы так никогда не нарисовала, если бы меня попросили нарисовать футбольное поле. я уже мыслю линией горизонта, небо, земля, а они мыслят какой-то вид сверху, люди не так как взрослые предстваляют себе это".

  А от видавця Івана Малковича здивувало те, що більшість серед переможців - дівчата. Він одразу вивів свою теорію.

  Іван Малкович, друг Євро 2012, видавець: "Україна - це все ж таки матріархат, це відгомони матріархату, значить у нас ще буде чемпіонат Європи з жіночого футболу".

  Юні дарування, не відходячи від сцени, протестували щойно подарований футбольний м`яч. 

  4 найкращих юних художників поїдуть до Женеви на матч між Україною та Швейцарією. Але й ті, хто залишаться, матимуть приємні бонуси.

  Маркіян Лубківський, до Євро-2012: "Ми плануємо видати календар, до якого увійдуть усі роботи, і таким чином кожна дитинка матиме на пам*ять, можливо, вперше в житті, опубліковану свою роботу".

  Наразі Євро-2012 має лише третину зі ста запланованих українських друзів. Половину обиратимуть серед знаменитостей, а іншу - через конкурси. Наступними змагатимуться за це звання фани та фотографи.

  Леся Головата, Ян Доброносов, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Грецію атакують поштові терористи
  Наступний матеріал
  Сьогодні Україна відзначає День Національної гвардії
  Теги: