Завантаження
Сховати

Дільничні міліціонери святкують професійне свято (репортаж)

Нині в країні їх налічується понад вісімнадцять тисяч. Працюють і в будні і в свята. Навіть, у своє професійне.

Міліцейські погони білогородський дільничий підполковник Петро Савчук носить уже понад 15 років. До цього стояв біля дошки з указкою. Вчив школярів англійської. Аж раптом вирішив таки здійснити дитячу мрію. За місяць перекваліфікувався на вартового  порядку. Перша справа була не така, як показували у радянських фільмах

За роки роботи Петро Іванович не за одним злочинцем устиг поганятися. Лише від початку цього року розкрив три серйозні кримінальні справи. Англійську ж - каже - не забуває. Ледь не щодня перевіряє документи у місцевих заробітчан-будівельників. А серед них нерідко й іноземці трапляються.

А от місцеві свого дільничого знають в обличчя. Раптом трапиться щось, не набирають 102. Телефонують прямо - на мобільний. Викликають і посеред ночі, і у вихідні, і на свята.

Разом із Петром Івановичем у Білогородці працюють ще три інспектори. Територія поміж ними чітко розподілена. На кожного - по чотири тисячі населення. Для селян, зізнається дільничий, він замість сімейного психолога.

Нині дільничий намагається більше займатися англійською. Адже певен, під час Євро -2012 люди в погонах та ще й зі знанням іноземної точно знадобляться. 

Марія Коренюк, Денис Ковальов, 5 канал

***

ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.08Мб)
Теги:
Останнє редагування: 23:27 18 червня 2009
Новини партнерів