Держвиконавці обіцяють поки не викидати вчительку Москаленко з помешкання

  До дисциплінарної відповідальності притягнуто начальника відділу Державної виконавчої служби Печерського райуправління юстиції у Києві - через неналежне виконання рішення суду у справі Ніни Москаленко. Про це повідомили у прес-службі відомства.
  Посадовцю закидають неналежний контроль за правильністю проведення виконавчих дій та недотримання прав сторін. У Державній виконавчій службі наголошують, що вчительку Москаленко та її матір із будинку не виселятимуть до встановлення способу і порядку виконання рішення суду. Адже в резолютивній частині документа не зазначено, з якої саме частини оселі необхідно виселити боржників.

  Ніна Москаленко, якій належить дві третини будинку в елітному районі столиці, неодноразово заявляла, що її залякують і намагаються силоміць виселити з помешкання невідомі на підставі рішення Печерського райсуду Києва. 22 квітня жінку витягли на вулицю, викинули її речі, а вікна та двері будинку заварили металевими щитами. За фактом пошкодження оселі правоохоронці відкрили кримінальне провадження.
  Попередній матеріал
  Українські блоги уперше номінувалися на міжнародному конкурсі "The Bobs"
  Наступний матеріал
  У Великій Британії на аукціоні за $232 тис. продали шубу бортпровідниці "Титаніка"
  Теги: