Державіаслужба спростовує слова пілотів розбитого у Донецьку АН -24

  Державіаслужба спростовує слова пілотів розбитого у Донецьку АН -24 - про нульову видимість під час приземлення. Про це в ефірі "5 каналу" заявив голова установи Анатолій Колісник. З його слів не вплинула на ситуацію і метеовишка, яку повітряне судно зачепило перед катастрофою.
  Анатолій Колісник, голова Державної авіаційної служби України: "Повлияла ли метеовышка на исход? Скажу вам – нет. Вышка представляет собой лёгкую конструкцию, по которой если ударить палкой, то она складывается – это специальная конструкция. Для нулевой видимости  самолёт Ан-24 не предназначен, но такой видимости и не было. В момент аварии видимость была более тысячи метров. Погода в это время в Донецке колебалась по вертикальной видимости 60-70 метров, горизонтальная видимость составляла более километра. Условия были сложные, но не катастрофические".

  АН-24 розбився в донецькому аеропорту минулої середи під час приземлення. Чартерний рейс з Одеси віз на матч футбольних уболівальників. Загинули п`ятеро людей. На лікарняних ліжках нині залишаються троє членів екіпажу. Всіх травмованих пасажирів виписали напередодні.
  Попередній матеріал
  Відтепер про мітинги потрібно повідомляти за 10 днів
  Наступний матеріал
  У Нью-Йорку відливають останніх "Оскарів" до церемонії
  Теги: