26.02
Завантаження
Сховати

Збірна України з пляжного футболу пробилась до фіналу Кубка світу ФІФА

Врожайним на здобутки виявився нинішній сезон для збірної України з пляжного футболу. По-перше, підопічні Сергія Кучеренка вирішили своє найголовніше завдання - пробилися до фінального турніру Кубка світу ФІФА, який пройде наступного року на Таїті. Як відомо, лише чотири команди представлятимуть Європу на планетарному форумі - окрім України, це Іспанія, Росія та Голландія.

Також "синьо-жовті" виграли перший міжнародний турнір "ФІФА Біч Соккер Kиїв Кап", який наприкінці травня відбувся у столичному Гідропарку. І нарешті, минулого вікенду українці вибороли путівку до найвищого дивізіону Євроліги. Наша збірна стала переможцем промоушн-фіналу дивізіону "В", який проходив у голландському місті Гаага. Спочатку "синьо-жовті" виграли змагання у групі "А", здолавши Чехію 2:1 та розгромивши Францію 6:2.

А у фінальному матчі українці ціною неймовірних зусиль переграли білорусів. Основний та додатковий час завершилися внічию 1:1. А у серії пенальті все вирішив влучний удар Ігоря Борсука. Таким чином, наступного сезону команда Кучеренка виступатиме у континентальній еліті пляжного футболу - дивізіоні "А". Нагадаємо, що перший етап Євроліги-2013 року відбудеться у Києві з двадцять другого по двадцять п`яте травня.