Збірна Росії вийшла до півфіналу чемпіонату світу з хокею

Збірна Росії вийшла до півфіналу чемпіонату світу з хокею, який триває у Словачиині. Підопічні В`ячеслава Бикова у драматичному протистоянні переграли своїх одвічних суперників - канадців.
    Рахунок на шостій хвилині другого періоду відкрили "кленові листки" - Джейсон Спецца реалізував вихід віч-на-віч з Константіном Баруліним. Відігралися російські хокеїсти у середині заключної третини, причому зробили це у меншості. Алєксєй Кайгородов втік на побачення з Джонатаном Берньє і встановив рівновагу. А невдовзі наступила розв`язка - цілі досяг кидок Ільї Ковальчука. В підсумку, цей гол і вирішив долю зустрічі - Росія перемогла 2:1. В боротьбі за право зіграти у вирішальному матчі планетарного форуму росіяни зустрінуться з фінами. Представники країни Суомі легко здолали у скандинавському дербі норвежців з рахунком 4:1.