Збірна Португалії - перший півфіналіст Євро-2012

Португалія стала першим півфіналістом Євро-2012. У Варшаві вона переграла чеську збірну з рахунком 1:0.

Єдиний гол за команду Паулу Бенту на 79-й хвилині забив гравець мадридського "Реалу" - Криштіану Роналду. Наступний матч вона зіграє з переможцем пари Іспанія-Франція. Матч проти Чехії став п`ятим поспіль чвертьфіналом португальців на чемпіонатах Європи. Вихід до півфіналу ж приніс збірній, щонайменше, бронзові медалі Євро-2012, оскільки на європейській першості гра за третє місце не проводиться. Тисячі фанів усю ніч святкували перемогу своєї національної команди.

Вболівальник збірної Португалії: "Португалія повністю контролювала хід поєдинку. Роналду ж з кожним матчем показує все кращу гру. Це дуже обнадіює. На початку чемпіонату його багато критикували, але після такого матчу всі недоброзичливці точно замовкнуть".

Вболівальник збірної Чехії: "Португальці зіграли краще, ніж ми. Це факт. Ми побачили дуже гарний футбол, і переміг сильніший".