25.77
Завантаження
Сховати

Завершився турнір з водного поло пам’яті Баркалова

У Києві фінішував сьомий міжнародний турнір з водного поло пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Олексія Баркалова. Протягом трьох днів у столичному Палаці підводного спорту найкращу команду визначали збірні Білорусі, Польщі, Молдови і - певна річ - України.

Розпочався завершальний день матчем Молдови з Польщею. Суперники доволі довго приглядалися один до одного і м’яч, закинутий білорусами, став єдиним у стартовій чверті. У другій восьмихвилинці команди розігралися, провівши на двох дев’ять голів. Три м’ячі влетіло у ворота поляків і шість вони накидали навзаєм. Друга половина зустрічі видалася менш результативною, однак більш драматичною. Зрештою, у зустрічі тріумфувала команда Польщі – 8:7.

А от завершився турнір пам’яті Баркалова поєдинком Україна–Білорусь. На відміну від стартового матчу, тут суперники довго не розкачувалися. І вже у першій чверті глядачі стали свідками п’яти закинутих м’ячів – 3:2 на користь України. З мінімальною перевагою господарів турніру завершилась і другий період – 5:4. Так само вели перед українці в один пункт і після третього ігрового відрізку. Та у завершальні вісім хвилин зустрічі господарі мобілізували всі свої сили і потішили своїх прихильників чотирма закинутими м’ячами. Тож 11:8 – збірна України перемогла у зустрічі і посіла перше місце на турнірі пам’яті Олексія Баркалова. Білорусь – друга, а третя – команда Польщі.