26.13
Завантаження
Сховати

ЄВРО-2008: Іспанія-Росія 4:1, Швеція-Греція 2:0

На чемпіонаті Європи з футболу напередодні боротьбу розпочали учасники групи D. На арені Тіволі-Ной в Інсбруку першими у цьому квартеті свій стартовий матч зіграли збірні Росії та Іспанії. У другому ж поєдинку дня у Зальцбургу на стадіоні Вальс-Зіценхайм відбулось протистояння чинних чемпіонів Європи, греків, та збірної Швеції.

Поки що протистояння іпанців та росіян стало найрезультативнішим на Євро 2008. Суперники порадували своїх фанів аж п"ятьма голами. Правда, найбільше раділи пірінейські вболівальники. Для них героєм протистояння став Давід Вілья. На 20 хвилині він відкрив рахунок у матчі. Перед самою перервою він же подвоїв перевагу іспанців. А у другому таймі Вілья оформив хет-трік. Росіяни відіграли одного м`яча на 86 хвилині. Відзначився Роман Павлюченко. Втім наприкінці зустрічі, кинувшись у напад, підопічні Хіддінка пропустили контратаку іспанців і четвертого м"яча у свої ворота. За недбалість у захисті росіян покарав Сеск Фабрегас. 4:1 - впевнена перемога Іспанії.

З поразки на Євро 2008 стартували чинні чемпіони Європи – греки. У другому матчі групи Ді вони поступилися шведам. Після першого тайму на табло були нулі. А от у другому протягом п»яти хвилин шведів прорвало. На 67-мій Златан Ібрагімовіч фантастичним ударом вивів свою збірну уперед. А вже на 72-гій Петер Ханссон практично заштовхав другого м»яча у ворота греків. У підсумку 2:0 на користь збірної Швеції.

Вже сьогодні на чемпіонаті Європи стартує другий тур групового етапу. Гратимуть команди квартету A. У Женеві зійдуться Чехія та Португалія, а у Базелі відбудеться протистояння Швейцарії та Туреччини.