26.02
Завантаження
Сховати

Визначився перший фіналіст розіграшу Кубка Стенлі

В Національній хокейній лізі визначився перший фіналіст розіграшу Кубка Стенлі. Ним вдруге у своїй історії став «Лос-Анджелес». «Королі» з рахунком 4:1 виграли серію у «Фінікса» і, таким чином, завоювали приз Кларенса Кемпбелла, який вручається чемпіонам Західної конференції.

Вирішальну звитягу над «койотами» клуб із Каліфорнії здобув на майданчику суперника. Перший період завершився внічию 1:1. На реалізацію більшості у виконанні форварда «Фінікса» Тейлора Пайятта гості відповіли голом Анзе Копітара в меншості. У наступній третині зусиллями Марка-Антуана Пульо господарі «Джобінг.ком Арени» знову вийшли вперед. На що «Кінгз» відповіли вже двома влучними кидками – червоний вогник за воротами «Койотіс» по черзі запалювали Дрю Дауті і Майк Річардс. Тим не менш, і на другу перерву суперники вирушили за рівноваги – рахунок 3:3 зробив Кіт Яндл. Останній основний період обійшовся без закинутих шайб, а на вісімнадцятій хвилині овертайму Дастін Пеннер приніс «Лос-Анджелесу» перемогу 4:3 в матчі та 4:1 у серії. Таким чином, «королі» вперше за останні дев`ятнадцять років зіграють у фіналі Кубка Стенлі.