25.64
Завантаження
Сховати

Визначилися ще два чвертьфіналісти розіграшу Кубка Стенлі

У національній хокейній лізі визначилися ще два чвертьфіналісти розіграшу Кубка Стенлі. Так, «Філадельфія» розгромивши «Пітсбург» вдома, 5:1, виграла серію з рахунком 4:2. А «Лос-Анджелесу» для виходу до наступного раунду «плей-офф» вистачило і п`яти поєдинків.

Вирішальну перемогу над минулорічним фіналістом та чинним тріумфатором регулярного чемпіонату, «Ванкувером», «королі» здобули на майданчику суперника. Рахунок відкрили господарі «Роджерс Арени». На п`ятнадцятій хвилині першого періоду Хенрік Седін реалізував більшість. Наступна третина зустрічі обійшлася без закинутих шайб. На початку ж третього періоду «Кінгз» стараннями Бреда Річардсона зуміли вирівняти становище. 1:1 – так і закінчився основний час гри. А на п`ятій хвилині овертайму Джаретт Столл приніс «Лос-Анджелесу» перемогу 2:1 в матчі та 4:1 в серії. Таким чином, «королі» вперше за останні одинадцять років пробилися до чвертьфіналу розіграшу Кубка Стенлі. Там вони поміряються силами із «Сент-Луісом». Відзначимо, що також цього ігрового дня відбувся шостий матч протистояння «Вашингтона» з «Бостоном». Чинні володарі Кубка Стенлі перемогли на виїзді 4:3 в овертаймі і рахунок у серії став нічийним, 3:3.