Визначились усі чвертьфіналісти тенісного турніру "Ролан Гаррос"

Останнім чвертьфіналістом другого у нинішньому сезоні турніру серії "Гренд-Слем" - "Ролан Гаррос" - став британець Енді Маррей. В одній восьмій змагань, четверта ракетка світу здолав п`ятнадцятого сіяного, серба Віктора Троїцкі.

Зазначимо, що перші чотири партії звітної зустрічі суперники відіграли у понеділок. І після того, як Маррей взяв четвертий сет і рахунок у протистоянні став 2:2 - матч було перервано через настання темряви. Кращі шанси вийти до чвертьфіналу у вівторок були у Троїцкі. Серб вів з рахунком 5:2 і 30:0 на свїй подачі. Але через власні помилки втратив перемогу. Натомість, Маррей мобілізував усі сили, виграв п`ять геймів поспіль і з рахунком двічі по 4:6, 6:3, 6:2 та 7:5 виборов путівку до чвертьфіналу. Там його суперником буде аргентинець Хуан-Ігнасіо Чела.