26.13
Завантаження
Сховати

Визначились учасники 1/8 фіналу тенісного турніру у Майамі

На представницькому тенісному турнірі у передмісті Майамі – Кі-Біскейні – визначилися останні учасники 1/8 фіналу чоловічого "Мастерса", а також став відомий склад чвертьфінальних пар у жіночому одиночному розряді.

Продовжує тріумфальну ходу на кортах Кі-Біскейна минулорічний переможець "Соні Ерікссон Овпен" - серб Новак Джоковіч. В поєдинку третього кола кращий тенісист планети переміг у двох сетах Віктора Троіцкі – 6:3, 6:4, і довів рахунок особистих зустрічей зі співвітчизником до 11:1. В одній восьмій фіналу Ноле поміряється силами з французом Рішаром Гаске.

А от ще один дворазовий переможець "Майамі-Мастерс" - Роджер Федеррер - боротьбу на турнірі вже припинив. Досягти успіху на четвертому турнірі поспіль швейцарцю не дозволив Енді Роддік, у якого Роджер виграв до цього двадцять один із двадцяти трьох матчів. Американець переміг в трьох партіях - 7:6, 1:6, 6:4. По ходу поєдинку Роддік зумів відіграти сім з десяти брейк-пойнтів, а за рахунку 1:1 у третьому сеті єдиний раз за матч взяв подачу суперника. В одній восьмій Енді зіграє з аргентинцем Хуаном Монако.

Як і Джоковіч, успішно захищає чемпіонський титул у Кі-Біскейні білоруска Вікторія Азарєнко. Перша ракетка світу продовжила свою звитяжну серію до двадцяти шести матчів, здолавши Домініку Цибулкову. І це попри те, що поступалася словачці по ходу зустрічі – 1:6, 2:5. Перемогу в другій партії Азарєнко вирвала на тай-брейку – 9:7. А у вирішальному сеті білоруска тріумфувала з рахунком 7:5. В чвертьфіналі Вікторія зіграє проти француженки Маріон БартолІ.