26.13
Завантаження
Сховати

Відбувся черговий матч чемпіонату НХЛ

Одним матчем ознаменувався черговий ігровий день у розіграші регулярного чемпіонату національної хокейної ліги. Його свідками стали переважно вболівальники «Едмонтона» - на льоду «Палацу Рекссол» «Ойлерз» приймали «Колорадо Евеланш».

Команди без розвідки розпочали тішити глядачів влучними кидками, яких вже на шосту хвилину стартового періоду було три. На закинуті шайби господарів льоду Жильбера Брюлє та Ендрю Кольяно «Колорадо» відповів взяттям воріт у виконанні Кевіна Шаттенкірка – 2:1. А вже у дебюті другого ігрового відрізку «Евеланш» поновили паритет у грі. За чисельної переваги відзначився Метт Дюшене - 2:2. Втім, на більше гостей не вистачило. Старання ж господарів під завісу поєдинку були винагороджені сповна. За 29-ть секунд до фінальної сирени перемогу «Ойлерз» приніс влучний постріл 19-ти річного нападника Тейлора Холла, для якого звітна шайба стала вже 5-ю у сезоні. Тож 3:2 на користь найгіршої команди західного дивізіону «Едмонтона», яка нарешті перервала свою аж шестиматчеву домашню серію з програних поєдинків.