Відбулись чвертьфінальні матчі Кубка України з футболу

Напередодні відбулися чвертьфінальні поєдинки Кубка України з футболу. Жодних сенсаційних результатів вони не принесли.
    Зокрема, "Зоря" грала вдома з "Дніпром". На м`яч, забитий луганчанином Полянським у першому таймі, гості відповіли голом Гладкого по перерві. 1:1 - так закінчився основний час, а слідом за ним і додатковий. В серії ж післяматчевих пенальті з рахунком 5:4 виграли дніпропетровці.

Не допомогли рідні стіни і львівським "Карпатам", які поступилися столичному "Арсеналу" 0:2. На восьмій хвилині Самодін відкрив рахунок, а наприкінці другого тайму Гусєв поставив переможну крапку.

Чинний чемпіон країни - донецький "Шахтар", скромно - 1:0, здолав на "Донбас-Арені" аутсайдера Прем`єр ліги - запорізький "Металург". На чотирнадцятій хвилині захисник гостей Тейкe відправив м`яч у власні ворота. І ще одним півфіналістом стало київське "Динамо", яке здолало на виїзді алчевську "Сталь" 3:2.