25.64
Завантаження
Сховати

Вчора у столичній фан-зоні ледь не сталась пожежа [відео]

Пожежею ледь не закінчився перегляд гри Україна-Англія у столичній фан-зоні. За кілька хвилин до закінчення матчу фани підпалили димові шашки - і чорна завіса охопила Майдан. Як гаряче спостерігали за грою у головній фан-зоні країни - далі у репортажі.

Щоб дізнатись, хто грає - на табло дивитись і не варто. У фан-зоні майже всі у жовто-блакитних кольорах. За Україну вболівають і ті фани, чиї команди вже вибули з чемпіонату

Російський уболівальник: "Чтобы вышла Украина!"

І, навіть, ті, чиї країни взагалі не беруть участь у ЄВРО.

Азербайджанський уболівальник: "Мы проделали тысячу верст, чтобы Украина вышла в следующий круг, и надеемся - сегодня она выйдет".

Заради виходу улюбленої команди у чверть фінал - вболівальники готові на будь-що.

Журналіст: "На что вы готовы ради победы Украины?"

Бабуся-уболівальниця: "На что? На все, что можно!"

Дівчина-уболівальниця: "Брошу курить, честное слово, выиграем - и брошу курить!"

Журналіст: "Обещаете?"

Дівчина-уболівальниця: "Обещаю, честное слово!"

Український уболівальник: "Водки литр выпить! Нет - ну могу отжаться 50 раз".

Журналіст:
"Давайте!"

Український уболівальник: "Попрыгать можем 50 раз".

Український уболівальник: "Заради побєди сборной - у нас в гимне есть: "Душу й тіло ми положим!"

Французький уболівальник: "Ми підстрижемось налисо і кинемось голяком у річку в Парижі".

Український уболівальник: "В Дніпро, в Дніпро!"

Шведський уболівальник: "Який би результат не був - все одно буде велика вечірка".

Вечірка у шведських фанів не припиняється і вдень. Незважаючи на подвійну поразку своєї збірної, шведські фани не засмучуються.

А так співає більш ніж стотисячний натовп українських фанів. Через завелику кількість людей, вхід у фан-зону закривають. Людей це не зупиняє.

Вболівальники активно реагують на кожну атаку збірної. Ще більше натовп вибухає, коли суддя не зараховує Україні гол.

Український уболівальник: "Суддю на мило!"

Український уболівальник: "Там бил гол, якщо суддя не бачить - ми йому купимо окуляри".

Український уболівальник: "Потому, что козлы".

Незадоволені фани за кілкьа хвилин до закінчення гри підпалюють у фан-зоні димові шашки. Чорна завіса диму одразу накриває майдан. Пожежу швидко загасили, а зловмисників виводять з території фан-зони.

Уболівальники (скандують): "Гол! Гол! Гол!"

Голу - не сталось. Укрїна програла з рахунком 1:0. У чвертьфінал в групі D виходять збірні Англії та Франції. Та фани грою збірної України все-одно задоволені.

Уболівальники (скандують): "Україна! Україна!"