Валійці ледве не стали володарями Кубка англійської футбольної ліги

"Кардіфф Сіті" не зумів стати першим валійським клубом-володарем Кубка англійської футбольної ліги, хоча був дуже близьким до завоювання цього почесного трофею. У фінальному матчі, який відбувся на стадіоні "Вемблі" в Лондоні, "ластівки", які представляють другу за значимістю лігу Англії поступилися легендарному "Ліверпулю".
    Саме валійці відкрили рахунок - у середині першого тайму забив Мейсон. А на шістдесятій хвилині поєдинку Шкртел відновив рівновагу і основний час гри завершився внічию 1:1. У додаткові півгодини суперники знову обмінялися забитими м`ячами. Так в дебюті другого екстра-тайму Кюйт вивів мерсисайдців вперед, але на сто вісімнадцятій хвилині фінального протистояння Тернер вирівнює шальки терезів і доля Кубка вирішується вже у післяматчевих пенальті. У футбольній же лотереї вдача посміхнулася "Ліверпулю". Таким чином, "червоні", які найбільше в історії володіли Кубком англійської ліги, вибороли цей трофей вже увосьме.