26.02
Завантаження
Сховати

В Москві стартував чемпіонат світу з фігурного катання

У російській столиці стартував розіграш медалей чемпіонату світу з фігурного катання. У змаганнях чоловіків боротьбу за нагороди московського форуму розпочав єдиний українець Антон Ковалевський.

П`ятиразовий чемпіон України представив коротку програму на сімнадцятий підсумковий результат, що дозволяє киянину продовжити боротьбу за медалі "одиночників" у довільній програмі у четвер. Виступ Ковалевського звітного дня судді оцінили у 65,16 бали. Лідером же змагань за підсумками короткої програми став віце-чемпіон світу 2010-го року, канадець Патрік Чан. Він отримав 93,02 бали. За ним у заліку розташувалися японці Набунарі Ода і чинний чемпіон світу Дайсуке Такахасі. Додамо, що з тридцяти фігуристів у короткій програмі до наступної стадії змагань проходять 24.