Завантаження
Сховати

В Алчевську пройшли юнацькі змагання з дзюдо

У Алчевську пройшли традиційні змагання з дзюдо серед команд юнаків та дівчат. Вже шістнадцятий за ліком міжнародний турнір "Кубок Донбасу" зібрав на татамі спорткомплексу "Металург" більше сотні учасників.

Вже традиційно - це одні зі знакових змагань на теренах України. Участь у них, зазвичай, беруть найсильніші команди з України, Росії та Білорусі. А переможцям "Кубка Донбасу" - пряма дорога на український чемпіонат, який найближчим часом прийматиме Вінниця.

Анатолій Олексіїв, головний суддя змагань: "Буквально сейчас, через два дня, будет в Винице проходить чемпионат Украины до 23 лет и многие из них могут попасть в составе сборных команд областей на чемпионат Украины, а этот чемпионат является отборочным перед чемпионатом Европы и мира".

Цього разу перше місце серед юнаків виборола команда дзюдоїстів з Луганська. У змаганнях же серед дівчат тріумфували місцеві спортсменки - команда Федерації дзюдо Алчевська. Тренери та судді підкреслюють сильну підготовку молоді. Традиційно, вітчизняна школа дзюдо – одна з найкращих в Європі. І те, що Україна цього року перемогла на Європейському чемпіонаті – краще тому підтвердження.

Валерій Шаманов, почесний президент федерації дзюдо Алчевська: "Сильные спортсмены, традиционный турнир – это командный вид спорта, стенка на стенку".

Теги:
Останнє редагування: 21:03 26 вересня 2011
Новини партнерів