Українець став першим півфіналістом тенісного турніру "Санкт-Петербург Open"

  Ілля Марченко став першим півфіналістом представницького тенісного турніру "Санкт-Петербург Open". Українець, який посідає 99-й рядок в рейтингу ATP у матчі однієї четвертої переграв п`ятдесят сьому ракетку планети - німця Бенджаміна Беккера, який, нагадаємо, у першому колі здолав іншого українця - минулорічного тріумфатора змагань в Північній столиці Росії Сергія Стаховського.
  Поєдинок Марченка з Беккером став вже третім за ліком в рамках україно-німецького протистояння на звітному турнірі. Зустріч тривалістю майже дві години видалася вкрай напруженою. Вигравши стартовий сет шість:чотири, Ілля практично без боротьби віддав Бенджаміну наступну партію - два:шість. Однак у вирішальному сеті двадцяти-три-річний Ілля знову був на коні. Шість:два вже на користь українця, який у півфіналі "Санкт-Петербург Open" поміряється силами з Міхаілом Кукушкіним із Казахстану.

  Відзначимо, що ще один представник України в одній четвертій цих змагань - Олександр Долгополов, боротьбу за путівку до півфіналу проти росіянина Дмітрія Турсунова розпочне приблизно за годину. 
  Попередній матеріал
  На МКФ "Молодість" презентували український фільм "Щастя моє"
  Наступний матеріал
  У Макіївці бойовиків, які відмовляються воювати, ізолюють на полігоні – розвідка
  Теги: