26.02
Завантаження
Сховати

У НХЛ визначився п`ятий чвертьфіналіст розіграшу Кубка Стенлі

У Національній хокейній лізі визначився ще один, вже п`ятий за ліком чвертьфіналіст розіграшу Кубка Стенлі. Ним став «Фінікс», який здолавши «Чикаго» 4:0 на виїзді, виграв серію з рахунком 4:2. У півфіналі «плей-офф» Західної конференції на «койотів» очікує битва з «Нешвілом». Тим часом, «Рейнджерс» продовжили протистояння з «Оттавою» до сьомого матчу, здобувши гостьову звитягу.

Цей успіх дався команді українця Руслана Федотенка нелегко. Перший період зустрічі на льоду арени «Скоуша-бенк Плейс» нью-йоркці програли 0:1 - на восьмій хвилині вперед «сенаторів» вивів Ніл, який реалізував більшість. Однак, вже у наступній третині підопічні Торторелли не лише відновили паритет, а й зробили вагому заявку на перемогу, відправивши у ворота господарів три шайби. Двічі - зусиллями Степана і Річардса - «рейнджери» скористалися чисельною перевагою. А до 3:1 справу довів Крайдер. До честі гравців «Оттави», билися вони до останнього, але їм вдалося лише скоротити відставання до мінімуму – остаточний результат гри наприкінці третьої двадцятихвилинки встановив Спецца. В підсумку, 3:2 на користь «Рейнджерс», і рахунок у серії до чотирьох перемог став нічийним, 3:3.