Триває перший раунд тенісного турніру в Марселі

У французькому Марселі триває розіграш престижного чоловічого тенісного турніру із загальним призовим фондом у майже шістсот тисяч євро. Успішним стартом у четвер там відзначився Томаш Бердих, який автоматично був кваліфікований до другого раунду.

Другий сіяний у Марселі чех перепустку до чвертьфіналу змагань виборов у зустрічі проти маловідомого господаря турніру Едуарда Роже-Васселіна. 122-ий у світовій ієрархії професіоналів француз, незважаючи на титанічні зусилля, все ж нічого суттєвого протиставити сьомій ракетці світу не зумів. Упродовж сімдесяти п’яти хвилин, які тривав матч, Бердих повністю контролював гру і у підсумку виграв у двох партіях - 6:3, 6:4. Наступним суперником чеського тенісиста на шляху до фіналу марсельського турніру, переможець якого збагатиться на майже 94 тисячі євро, буде хорват Марін Чіліч.

Девід Хей розповів про свої плани на 2011 рік
    "Оскар-2017": Трейлери головних стрічок-номінантів на звання "Найкращий фільм року" – відео