Тенісист Новак Джоковіч здобув 22-гу перемогу поспіль

Друга ракетка світу, Новак Джоковіч, здобув 22-гу перемогу поспіль у поточному сезоні. Чергову звитягу сербський тенісист оформив у Майамі, в чвертьфіналі тамтешнього турніру представницької серії "Мастерс" із загальним призовим фондом у 3 мільйони 645 тисяч доларів.
    У матчі за вихід до півфіналу Джоковіч, який вже вигравав ці змагання чотири роки тому, здолав сорокового номера світовому рейтингу - південноафриканця Кевіна Андерсона. Поєдинок тривав сто вісім хвилин і увібрав в себе дві партії. У першій Новак переміг з рахунком 6:4, а в другій - 6:2. Таким чином, серб помстився Андерсону за поразку трирічної давнини у їхньому першому очному протистоянні на кортах цього ж таки "Мастерса". Відзначимо, що за право зіграти у головному матчі турніру, де на кону буде чек для переможця на шістсот одинадцять тисяч доларів, Джоковіч посперечається з американцем Марді Фішем.