Сьогодні визначиться друга півфінальна пара чемпіонату світу з хокею

Сьогодні переможці матчів Фінляндія-Норвегія та Росія-Канада складуть другу півфінальну пару "плей-офф" чемпіонату світу з хокею у Словаччині. Перші ж учасники півфінальної стадії визначилися напередодні. Так, чинні чемпіони планети - чехи - у матчі однієї четвертої розгромили команду Сполучених штатів.
    Рахунок наприкінці першого періоду відкрив тридцятидев`ятирічний ветеран чеського хокею Яромір Ягр. І він же, у дебюті наступної третини, закинув другу шайбу у ворота американців - сталося це в той момент, коли в складі збірної Чехії було на два гравці більше. У середині заключної двадцятихвилинки Томаш Плеканєц довів справу до 3:0. А остаточний результат гри незадвого до фінальної сирени встановив невтомний Ягр, який ще раз реалізував чисельну перевагу і оформив "хет-трик". В підсумку - 4:0, і у півфіналі чехи зіграють проти шведів, які в іншому чвертьфіналі впевнено переграли німців, 5:2.