Рафаель Надаль став першим фіналістом турніру «Ролан Гаррос»

Друга ракетка світу - іспанець Рафаель Надаль - став першим фіналістом «Ролан Гаррос» - другого у тенісному сезоні турніру серії «Гренд Слем». У півфіналі шестиразовий та чинний переможець відкритого чемпіонату Франції впевнено здолав свого співвітчизника Давіда Феррера.
    Їхня зустріч тривала одну годину і сорок шість хвилин, не беручи до уваги паузу, викликану дощем, що розпочався у другому сеті. Надаль вклався у мінімальну кількість партій, причому в кожній з них мав безперечну перевагу над суперником, двічі вигравши з рахунком 6:2 і одного разу, в заключному сеті, 6:1. Таким чином, Рафа зіграє у фіналі турніру серії "Великого шолома" вшістнадцяте за кар`єру. До цього у вирішальних поєдинках "Гренд Слем" іспанець здобув десять перемог і зазнав п`ять поразок. Що до фіналу поточного "Ролан Гаррос", то там суперником Надаля буде переможець матчу між сербом Новаком Джоковічем та швейцарцем Роджером Федерером, який триває в ці хвилини.