25.64
Завантаження
Сховати

"Пітсбург" став новим лідером чемпіонату НХЛ

Черговий ігровий день у регулярному чемпіонаті НХЛ ознаменувався потрійним святом "Пітсбурга". Здолавши у рідних стінах "Нью-Джерсі", "пінгвіни" одночасно вийшли у лідери Атлантичного дивізіону, Східної конференції і всього чемпіонату.

Варто відзначити, що перемога над однією із найгірших команд ліги далася господарям арени «Консол Енерджи Центр» нелегко. Більше того, саме гості відкрили рахунок. На п’ятнадцятій хвилині Брайан Ролстон реалізував чисельну перевагу. Щоправда, радість "дияволів" тривала недовго - ще до першої перерви стараннями Кріса Кунітца «Пінгвінз» вирівняли становище. А у середині другого періоду господарі майданчика вийшли вперед - кращий бомбардир сезону - Сідні Кросбі, закинув свою двадцять четверту шайбу. Як виявилося, цей гол став вирішальним. Тож, 2:1 – «Пітсбург» здобув вже десяту перемогу поспіль.